Dit reisverhaal wint de spiegelreflexcamera Nikon D3000 + 18-55 VR Kit!
Reisverhaal door Martine Neyens, Kaggevinne
Een tiental jaar geleden boekten mijn man en ik een reis naar Dominica, een klein eilandje in de Caraïben tussen Guadeloupe en Martinique. Omdat we geen rechtstreekse vlucht naar Dominica konden boeken, moesten we de eerste nacht op Guadeloupe doorbrengen. Geen probleem, zo dachten wij, we vinden wel een hotel als we daar aankomen.
Helaas had onze vlucht flink wat vertraging, waardoor we pas midden in de nacht arriveerden. Gelukkig
kregen we op de luchthaven een lijst met hotels in de handen gestopt. We kozen er een uit dat niet te ver en niet te duur was – niet evident op een eiland waar elk adres torenhoge tarieven hanteert. Een peperdure taxi bracht ons naar het hotel van onze keuze… een jammerlijke keuze, zo bleek. Het geheel zag er nogal duister en sjofel uit, maar goed, de gedachte ‘het is maar voor één nacht’ maakte veel goed.
Toen we een paar uur geslapen hadden, werden we plots wakker door een luide stem. In paniek dachten we dat er brand uitgebroken was, maar toen we goed luisterden, hoorden we een mannenstem roepen: “Il y a quelqu’un? Il y a du monde?” De wildebras bonsde op alle deuren, ook op de onze. Mijn man wou eerst niet opendoen, maar misschien had hij hulp nodig. Uiteindelijk besloten we toch onze kamerdeur te openen. Groot was onze verbazing toen we een vrijwel naakte man zagen met alleen een badhanddoek rond zijn middel. Tegelijk konden we net binnenkijken in de kamer tegenover de onze. Daar zagen we een al even schaars geklede dame op het bed liggen. Buiten adem vroeg de man ons: “Vous avez une capote pour moi?” Totaal overdonderd antwoordde mijn man naar waarheid: “Non, ma femme prend la pillule…” De arme sukkelaar was duidelijk in staat van hoge nood, maar wij hebben hem niet kunnen helpen.
Blijkbaar waren we in een soort rendez-voushuis terechtgekomen. Sindsdien boeken we onze hotels
altijd vooraf…












